Na podobě stránky usilovně pracujeme, abychom vám mohli nabídnout co největší přehled látek a doplňků. Neváhejte nás kontaktovat o vaší představě kabátku do zpráv nebo na instagramu a společně to vymyslíme!

Látky na kabátek:

Látka na kabátek je 100% nepromokavá a lze snadno čistit. Na omak je krásně sametová a měkká. Gramáž 200 g/m2. Složení 55% PES, 45% PU. Látku kupujeme od rodinné firmy z Německa.

Barvy: pudrově růžová, námořnická modrá, antracitová, sněhově bílá, naše vlajková žlutá…

Látka na podšívku: Velmi souvisí s vámi vybraným stylem a barvou kabátku. Je libo pruhovaná v námořnickém stylu? Nebo romantická s kvítkama? Je to jen na vás, v čem se cítíte dobře. Používáme úplet 95% bavlny, 5% elastanu, gramáž 200g/m2. Tento materiál vyhovuje hygienickým požadavkům na výrobky pro děti ve věku do 3 let.

Kapuce nebo jen stojáček?

Provazy: Přírodní provazy pro nás motají v Itálii, složení 85% PES, 10% bavlna, 5% len.

Barva zipu: Většinou koresponduje s barvou podšívky nebo pláštěnkoviny.

Barva šití: Zůstanete při zemi a dáme šití v barvě látky, anebo popustíte uzdu fantazii a dáme barvu do kontrastu? Samosebou používáme voděodolnou nit, aby kabátek nepropustil ani kapku vody!

Barva cvoky/druky: Někdo se cítí dobře ve stříbrným doplňcích, někdo ve zlatých, černých, anebo barevných. Druky používáme výhradně kovové od české firmy KOH-I-NOOR.

Barva průchodky: Jde o malý detail, ale chceme abyste svůj kabátek do deště měli vymazlený do posledního puntíku, teda pardon průchodky!

Ceník

Cena:

Dětský kabátek 2.200 kč, Dospělácký kabátek 3.300 kč, Klobouček 590 kč, Dětské kalhoty do deště 900 kč, Brynďáček 360 kč, Rukávník na kočárek 700 kč, Dětské holínky velikosti 21-28 300 kč, velikosti 29-36 350 kč, vložky do holínek 200/250 kč, sněhule velikosti 21-28 730 kč.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že se na zpracování kabátku podílí větší počet lidí, může být delší dodací lhůta, obvykle 14 pracovních dní. Prosíme o trpělivost, snažíme se dělat maximum pro vaši spokojenost. Děkujeme za pochopení.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek